Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

32. Letní soustředění karate v Doubí u Třeboně, 3. - 10. července 2021

30. 8. 2021

32. Letní soustředění karate v Doubí u Třeboně, 3. - 10. července 2021

Tentokrát jsme se v Třeboni sešli opět začátkem července, a dokonce v době státních svátků. Podeváté. Přijelo nás na 60 a kromě cvičenců Karate - P - Klubu Tábor, Milevsko a Sedlčany dorazili i členové českobudějovického klubu SKP Tsunami a také členové Karate Sportu Úvaly. Zároveň přijel i náš host Jaroslav Podhorný z Veselí nad Moravou, který vedl ranní tréninky kata a předával tak cenné znalosti. Ubytováni jsme byli v chatkách po dvou nebo třech. Probíhaly tři tréninky denně a cvičili jsme ve 3 skupinách: nejmladší cvičenci a děti bez STV (stupňů technické vyspělosti), skupina 8. - 6. Kyu (žluté, oranžové a zelené pásy) a nakonec skupina nejpokročilejších cvičenců 5. Kyu - Dan (fialové, hnědé a černé pásy).

S dětmi jsme se byli koupat v Opatovickém rybníku v kempu. Středa byla klasicky odpočinkovým dnem. Vyšli jsme na tradiční výlet do Třeboně. Někteří šli na projížďku parníkem po rybníku Svět, jiní na zmrzlinu na hlavní náměstí a cestou zpět se všichni ještě zastavili u Schwarzenberské hrobky a pak už upalovali zpět do kempu a na oběd. Ve středu od 16 hod. se pak konala soutěž kata pro děti a mládež do 18 let. Turnaj se konal za podpory táborské firmy Simopt. V kategorii přípravky zvítězil Theodor Čechtický, druhé místo bral Tomáš Houstka a bronz pak „Úvalák“ Marek Houška. V kategorii 9. - 7. Kyu zvítězil „Úvalák“ Michal Houška, druhou pozici obsadila Budějičanda Lucie Urbanová a bronzem překvapil Matěj Brindza. Kategorie 6. - 5. Kyu byla nejobsazenější kategorií a medaile si odnesli závodníci budějického oddílu, zlatou Nela Mildová, stříbrnou Petr Švec a bronzovou Iveta Chrastinová. Nejvyšší kategorií byla ta pro držitele 4. - 1. Kyu a zde medailové pozice zase ovládli táborští borci. Zlato bral Filip Votruba, stříbro Jan Reinisch a bronz Vojta Pittner. 

Ve čtvrtek proběhl tradiční táborák s opékáním špekáčků, živou hudbou (mládež vytáhla esa z rukávu: kytaru a ukulele) a při večerech nechybělo ani promítání filmů pro děti. Již teď se těšíme na příští ročník, který bude náš desátý v této destinaci a bude se konat v termínu 9. - 16. července 2022.      

Zároveň vás chceme pozvat na další tréninkový rok, tréninky začnou již poslední týden v srpnu, v pondělí 23. srpna 2021. Bude možný již i zápis nových cvičenců. Pro více informací sledujte náš FB Karate - P - Klub Tábor nebo volejte 777 56 64 40. Všem přejeme krásné léto, užívejte si sportu a sluníčka!

Iveta Pěknicová

 

Nalezené složky

 
Nebyly nalezeny žádné složky